Dołącz do zespołu

UNI-MEBEL sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracowników na stanowiska:

Monter wyposażenia okrętowego
Monter izolacji okrętowej
Posadzkarz

Zakres obowiązków:

  • montaż wyposażenia kabin mieszkaniowych na statkach,
  • szalowanie ścian i sufitów wraz z wykonaniem konstrukcji,
  • montaż izolacji technicznych ścian i sufitów,
  • montaż wylewek i wykładzin podłogowych,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • składanie, przykręcanie mebli.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność i fachowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wskazana umiejętność prowadzenia prac monterskich,
  • dyspozycyjność – praca w delegacji,
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego i/lub j.angielskiego.

Co oferujemy?

  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • możliwość zatrudnienia na zasadzie podwykonawstwa,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zakwaterowanie i transport,
  • niezbędną odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jak kandydować?

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 605 180 184 lub/oraz o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@uni-mebel.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji
o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji przez UNI-MEBEL
sp. z o.o. sp.k., ul. Cynkowa 1, 70-856 Szczecin. Wiem, że mogę wycofać zgodę
w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania,
którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

o pracę w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji przez UNI-MEBEL
w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania, którego dokonano
na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Gdzie nas znaleźć?

Rozpocznijmy wspólny projekt!

Główna siedziba

Uni-Mebel
ul. Cynkowa 1
70-856 Szczecin
Polska
(zobacz na mapie Google)

Oddział firmy

Uni-Mebel
Al. Armii Krajowej 2
83-200 Starogard Gdański
Polska